Wyślij wiadomość

Endcell®

Marzysz o tym, żeby poprawić wygląd wybranej partii ciała?  Pragniesz mieć szczuplejsze uda lub mniejszy rozmiar w pasie?  To właśnie dla takich jak Ty, w 1984 roku, we Francji powstała metoda Endcell. Połączenie zbilansowanej diety i masaży sprawi, że zrzucisz centymetry dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Efekt to bardziej harmonijna i proporcjonalna sylwetka oraz utrata wagi nawet do 1,5 kg tygodniowo. Endcell to również doskonałe rozwiązanie dla osób ze zmianami reumatycznymi i dużymi opuchliznami. Cała kuracja trwa 3-6 tygodni i obejmuje od 1 do 3 masaży tygodniowo. Tylko tyle czasu potrzebujesz, żeby poczuć się lepiej we własnym ciele. Nad każdą kuracją opiekę sprawuje doświadczony dietetyk, a dodakowy komfort Pacjtenom zapewnia dogodna lokalizacja - Poznań Nowe Miasto.

Koncept INL®

Jeśli jesteś osobą, która bezskutecznie próbowała różnych diet lub masz dużą nadwagę tłuszczową, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Koncept INL to utrata wagi nawet do 2kg tygodniowo w przypadku kobiet i 3kg u mężczyzn. Kuracja opiera się na prostej diecie oraz specjalistycznych, przyjemnych masażach. Pierwszy etap to utrata wagi, potem następują 3 tygodnie stabilizacji Twojego metabolizmu. Towarzyszące diecie masaże pozwalają całkowicie zlikwidować uczucie głodu i zmęczenie. Cała kuracja trwa od 4 do 9 tygodni i obejmuje 5 masaży tygodniowo. Nad każdą kuracją opiekę sprawuje doświadczony dietetyk, a dodakowy komfort Pacjtenom zapewnia dogodna lokalizacja - Poznań Nowe Miasto.

Jeunesse

Nadwaga i powiązane z nią problemy zdrowotne coraz częściej dotykają ludzi w bardzo młodym wieku. Odbijają się one również negatywnie na samoocenie młodego człowieka. Odpowiedzią na te problemy jest autorska metoda Anety Budzyńskiej stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Trwająca 4 do 6 tygodni kuracja, obejmująca 1-2 masaże tygodniowo, likwiduje przerosty tłuszczowe, zmniejsza opuchlizny i pozwala uzyskać prawidłową masę ciała bez uciekania się od agresywnych diet. Efekt to estetyczny wygląd, zdrowa skóra, a także większa pewność siebie i dobre samopoczucie. Nad każdą kuracją opiekę sprawuje doświadczony dietetyk, a dodakowy komfort Pacjtenom zapewnia dogodna lokalizacja - Poznań Nowe Miasto.

Odchudzanie na odległość

Twoim celem jest zrzucenie wagi bez modyfikowania naturalnych cech sylwetki? Chcesz zachować doskonałą formę fizyczną, a nie zawsze masz czas na regularne wizyty u specjalisty? Ta metoda pozwoli Ci osiągnąć te cele i o wiele więcej. Efekty 4-6 tygodniowej kuracji to spadek masy tłuszczowej oraz unormowane parametry życiowe. Poprawi się również Twoje ogólne samopoczucie i zniknie przemęczenie. Dzięki wiedzy i świadomości własnego ciała nabytej na cotygodniowych konsultacjach będziesz w stanie w przyszłości samodzielnie kontrolować osiągniętą wagę. Nad każdą kuracją opiekę sprawuje doświadczony dietetyk, a dodakowy komfort Pacjtenom zapewnia dogodna lokalizacja - Poznań Nowe Miasto.

Ovale Pur

Jeśli szukasz sposobu, aby zadbać o swoją twarz bez interwencji chirurgicznej, metoda Ovale Pur jest właśnie dla Ciebie. Autorska kuracja opracowana przez Anetę Budzyńską zapewnia efekt wyraźnego odmłodzenia twarzy dzięki specjalistycznym masażom. Pozwala również usunąć szkody powstałe podczas odsysania tkanki tłuszczowej. Metoda szczególnie ceniona jest przez mężczyzn, którzy nie mogą zamaskować oznak upływającego czasu makijażem. Trwa od 3 do 5 tygodni i obejmuje 1-2 masaże tygodniowo. Nad każdą kuracją opiekę sprawuje doświadczony terapeuta, a dodakowy komfort Pacjtenom zapewnia dogodna lokalizacja - Poznań Nowe Miasto.

W obecnych czasach smukła sylwetka to nie tylko dobre samopoczucie i łatwość poruszania się. Z punktu widzenia ochrony zdrowia jest to doskonały sposób na długowieczność i wytrzymałość organizmu. Z punktu widzenia życia towarzyskiego, jest to powód do dumy i ważna składowa tego jak jesteśmy odbierani przez innych. Z punktu widzenia powodzenia w życiu, zgrabna figura jako podstawowy element naszego wyglądu może otworzyć dostęp do środowisk zwracających szczególną uwagę na prezencję i pomóc w znalezieniu dobrej pracy. Co z tego wynika? Prosty wniosek, że warto jest zainwestować w odchudzanie i cieszyć się piękną sylwetką. Otworzyliśmy w Poznaniu ośrodek specjalizujący się w zabiegach odchudzających (masaż antycellulitowy, masaż odchudzający).

Przygotowaliśmy w ofercie kilka typów masaży wyszczuplających. Masaż Endcell® pomoże Ci pozbyć się cellulitu. Skupia się na rozbijaniu tkanki tłuszczowej i poprawie krążenia w całym organizmie. Masaż Koncept INL® pomoże Ci poprawić metabolizm. A dobra przemiana materii pomaga wyeliminować niemiłe uczucia głodu i zmęczenia i uspokoić system nerwowy. Masaż Ovale Pur® zastępuje operację plastyczną. Przywraca właściwe napięcie skórze twarzy i umożliwia odzyskanie młodzieńczego kształtu podbródka. Masaż Jeunesse® pomoże w utrzymaniu zdrowej figury Twojego dziecka. Skonsultuj się z naszym specjalistą w Poznaniu, opowiedz na jakich efektach zależy Ci najbardziej, poddaj się naszym zabiegom odchudzającym i zacznij cieszyć się życiem pełnym sukcesów.