POROZMAWIAJMY tel. 503 053 610

Cenniki

Usługi Produkty Sothys Produkty CapiPlante

Pierwsza konsultacja i jej cel

Pierwsza konsultacja to czas na konstruktywną rozmowę i określenie typu współpracy, dokładnie przewidziany rezultat zgodny z oczekiwaniami pacjenta, przeważnie przewyższający jego oczekiwania początkowe. Podczas pierwszego spotkania zbieramy dane administracyjne, notujemy sprawność, opuchlizny, kolor skóry, rodzaj temperamentu, metabolizmu, wykonujemy dokumentację fotograficzną i zapisujemy wymiary – wszystko dla porównania rezultatów po czasie. Wstępna rozmowa pozwala pozyskać nam obiektywny obraz stylu życia Klienta, staramy się wyłapać słabe punkty zdrowotne i uświadomić, że współpraca może być potrzebna punktowo lub w dłuższym okresie.

Bywają wkodowane jednostki chorobowe jak np.niektóre cukrzyce, nadciśnienie tętnicze, refluks i wiele innych, znikające całkowicie przy zdrowych wagach. Zmiany metabolizmu często powstają poprzez stres długotrwały lub niezwykle silny jednorazowy. Pytania o istotne elementy życia są bardzo ważnym elementem przyszłego doboru diet i typu prowadzenia kuracji, mają na celu zwiększenie odporności na stres, wyrobienie asertywności i zmniejszanie lęków w okresie przed i w trakcie kuracji.

Zapewniamy pełną dyskrecję co do wiadomości jakie mamy o pacjentach, każda osoba doceni spokój osiągany naszym podejściem i regułami etyki zawodowej, którymi się kierujemy. Staramy się ingerować w sposób minimalny, nie interesuje nas rekord zrzuconych kilogramów, lecz kilogramy zrzucane w dobrym zdrowiu, w świetnej kondycji, w piękniejącym ciele, w dobrym humorze i na stałe.

Wiemy jakie składniki jedzenia ze względów biochemicznych są potrzebne danej osobie. Dieta nie jest pisana podczas pierwszej konsultacji. Nie wszystkie dolegliwości są tylko z “jedzenia”, bywają elementy rodzinne, nawykowe i genetyczne, w naszym Instytucie modyfikujemy nie tylko tendencje genetyczne ale pokazujemy i ten aspekt pacjentom.

Na końcu pierwszego spotkania wyceniana jest przyszła kuracja, szkicowany jej przebieg i częstotliwość spotkań oraz rezultat, czasami nawet kilku kuracji na rok lub dłużej, bo wiemy już jak przebiegnie odmładzania ciała i odchudzania czy zmiana proporcji. Następny jest etap dostosowania warunków finansowych i czasowych do możliwości pacjenta tak, by efekt końcowy pozostał bez zmian na lata.

Klient wychodzi z notatkami i z możliwością zadania dodatkowych pytań telefonicznie, w dalszej kolejności wyznaczene są terminy kuracji. Nie prowadzimy kuracji bezpłatnych czy tańszych, gdyż najważniejsze dla nas i Klientów jest osiągnięcie upragnionego celu, a w tym jesteśmy niezawodni.

Zapraszam na konsultację, naprawdę warto!

Usługi

Cennik podstawowy

nazwa cena
Pierwsza konsultacja przed kuracją z Anetą Budzyńską 40-70 minut 150,00 zł
masaż Endcel INL + opieka terapeuty w czasie kuracji 345,00 zł
masaż Endcell VIP i Premium ( oferta dla stałych klientów) + opieka terapeuty w czasie kuracji 295,00 zł
masaż Koncept INL 240,00 zł
masaż Jeunesse 250,00 zł
prowadzenie diety na odległość 170,00 zł
Dieta INL ( stworzenie indywidualnej diety) 200,00 zł
Norma INL ( opieka po okresie diety) 170,00 zł
Ovale Pur ( zabieg na owal twarzy) 150,00 zł
zabieg przeciwzapalny, przeciwbólowy, zabliźniający oraz drenaż optyczny na Aparacie 2a7 ( 40 minut) 40 minut 160,00 zł
biostymulacja na Aparacie 2a7 (20 minut) 20 minut 90,00 zł