POROZMAWIAJMY tel. 503 053 610

Ponad 30 lat doświadczenia
Setki zadowolonych klientów

Dziękujemy za zaufanie

Odchudzanie Online

Każdy z nas posiada inny rodzaj sylwetki, nasze organizmy wypracowują sobie inne tryby pracy, prowadzimy odrębne zwyczaje żywieniowe oraz mamy inne potrzeby. Często popełniamy błąd wybierając źle dobraną dietę do naszych indywidualny potrzeb. Kończy się to najczęściej fiaskiem, rozczarowaniem i brakiem efektów.

My proponujemy Państwu odchudzanie na odległość czyli odchudzanie online. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które żyją na najwyższych obrotach i są narażone na szybkie tempo życia. Wybierając odchudzanie online dokonujemy prawidłowego wyboru. Pomagamy uniknąć wyboru złej diety. Nasza metoda polega na realizacji paru cyklów spotkań kontrolnych z terapeutą. Przygotujemy specjalnie dobrany plan żywieniowy pod Państwa potrzeby i stan zdrowia. W Naszej ofercie znajdują się: dieta cukrzycowa, dieta bezglutenowa, dieta cholesterowoa, dieta dieta paleo, dieta Hashimoto. Będą mieli Państwo pewność, że odżywiają się w sposób właściwy, a przede wszystkim zdrowy. Wszystkie potrzeby organizmu będą zaspokojone.

Efekty 4-6 tygodniowej kuracji odchudzania online to spadek masy tłuszczowej, znaczna poprawa parametrów życiowych. Dodatkowym atutem specjalnie dobranego planu żywieniowego jest poprawa samopoczucia i eliminacja przemęczenia organizmu. Dzięki wiedzy nabytej pod kontrolą naszych specjalistów będziecie Państwo w stanie kontrolować osiągniętą wagę w przyszłości.

Pomogliśmy wielu osobom przejść przez proces odchudzenia online swojej sylwetki. Nasi terapeuci są w ciągłym kontakcie z Państwem. Zawsze służą pomocą i radą. Bezpośredni kontakt zwiększa również motywację w swoim postanowieniu, przestrzeganiu diety i wsparciem w momentach słabości.

Jak korzystać z odchudzania online? To proste! Wystarczy wypełnić formularz i umówić się na pierwszą wizytę.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeuta/ Dietetyk, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.