Cenniki

Metody działania

Koncept INL®

Jeśli jesteś osobą, która bezskutecznie próbowała różnych diet lub masz dużą nadwagę tłuszczową, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Koncept INL to utrata wagi nawet do 2kg tygodniowo w przypadku kobiet i 3kg u mężczyzn. Kuracja opiera się na prostej diecie oraz specjalistycznych, przyjemnych masażach. Pierwszy etap to utrata wagi, potem następują 3 tygodnie stabilizacji Twojego metabolizmu. Towarzyszące diecie masaże pozwalają całkowicie zlikwidować uczucie głodu i zmęczenie. Cała kuracja trwa od 4 do 9 tygodni i obejmuje 5 masaży tygodniowo.

Jeunesse

Nadwaga i powiązane z nią problemy zdrowotne coraz częściej dotykają ludzi w bardzo młodym wieku. Odbijają się one również negatywnie na samoocenie młodego człowieka. Odpowiedzią na te problemy jest autorska metoda Anety Budzyńskiej stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Trwająca 4 do 6 tygodni kuracja, obejmująca 1-2 masaże tygodniowo, likwiduje przerosty tłuszczowe, zmniejsza opuchlizny i pozwala uzyskać prawidłową masę ciała bez uciekania się od agresywnych diet. Efekt to estetyczny wygląd, zdrowa skóra, a także większa pewność siebie i dobre samopoczucie.

Odchudzanie na odległość

Twoim celem jest zrzucenie wagi bez modyfikowania naturalnych cech sylwetki? Chcesz zachować doskonałą formę fizyczną, a nie zawsze masz czas na regularne wizyty u specjalisty? Ta metoda pozwoli Ci osiągnąć te cele i o wiele więcej.
Efekty 4-6 tygodniowej kuracji to spadek masy tłuszczowej oraz unormowane parametry życiowe. Poprawi się również Twoje ogólne samopoczucie i zniknie przemęczenie. Dzięki wiedzy i świadomości własnego ciała nabytej na cotygodniowych konsultacjach będziesz w stanie
w przyszłości samodzielnie kontrolować osiągniętą wagę.

Ovale Pur

Jeśli szukasz sposobu, aby zadbać o swoją twarz bez interwencji chirurgicznej, metoda Ovale Pur jest właśnie dla Ciebie. Autorska kuracja opracowana przez Anetę Budzyńską zapewnia efekt wyraźnego odmłodzenia twarzy dzięki specjalistycznym masażom. Pozwala również usunąć szkody powstałe podczas odsysania tkanki tłuszczowej. Metoda szczególnie ceniona jest przez mężczyzn, którzy nie mogą zamaskować oznak upływającego czasu makijażem. Trwa od 3 do 5 tygodni
i obejmuje 1-2 masaże tygodniowo.

Odchudzanie Online

Każdy z nas posiada inny rodzaj sylwetki, nasze organizmy wypracowują sobie inne tryby pracy, prowadzimy odrębne zwyczaje żywieniowe oraz mamy inne potrzeby. Często popełniamy błąd wybierając źle dobraną dietę do naszych indywidualny potrzeb. Kończy się to najczęściej fiaskiem, rozczarowaniem i brakiem efektów.

My proponujemy Państwu odchudzanie na odległość czyli odchudzanie online. Jest to fantastyczne rozwiązanie dla osób, które żyją na najwyższych obrotach i są narażone na szybkie tempo życia. Wybierając odchudzanie online dokonujemy prawidłowego wyboru. Pomagamy uniknąć wyboru złej diety. Nasza metoda polega na realizacji paru cyklów spotkań kontrolnych z terapeutą. Przygotujemy specjalnie dobrany plan żywieniowy pod Państwa potrzeby i stan zdrowia. W Naszej ofercie znajdują się: dieta cukrzycowa, dieta bezglutenowa, dieta cholesterowoa, dieta dieta paleo, dieta Hashimoto. Będą mieli Państwo pewność, że odżywiają się w sposób właściwy, a przede wszystkim zdrowy. Wszystkie potrzeby organizmu będą zaspokojone.

Efekty 4-6 tygodniowej kuracji odchudzania online to spadek masy tłuszczowej, znaczna poprawa parametrów życiowych. Dodatkowym atutem specjalnie dobranego planu żywieniowego jest poprawa samopoczucia i eliminacja przemęczenia organizmu. Dzięki wiedzy nabytej pod kontrolą naszych specjalistów będziecie Państwo w stanie kontrolować osiągniętą wagę w przyszłości.

Pomogliśmy wielu osobom przejść przez proces odchudzenia online swojej sylwetki. Nasi terapeuci są w ciągłym kontakcie z Państwem. Zawsze służą pomocą i radą. Bezpośredni kontakt zwiększa również motywację w swoim postanowieniu, przestrzeganiu diety i wsparciem w momentach słabości.

Jak korzystać z odchudzania online? To proste! Wystarczy wypełnić formularz i umówić się na pierwszą wizytę.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeutka, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Wyślij wiadomość

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Wyślij wiadomość

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.

Wyślij wiadomość

Instytut Nowa Linia Aneta Budzyńska, ul. Mogileńska 4, 61-052 Poznań