Cenniki

Metody działania

Koncept INL®

Jeśli jesteś osobą, która bezskutecznie próbowała różnych diet lub masz dużą nadwagę tłuszczową, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Koncept INL to utrata wagi nawet do 2kg tygodniowo w przypadku kobiet i 3kg u mężczyzn. Kuracja opiera się na prostej diecie oraz specjalistycznych, przyjemnych masażach. Pierwszy etap to utrata wagi, potem następują 3 tygodnie stabilizacji Twojego metabolizmu. Towarzyszące diecie masaże pozwalają całkowicie zlikwidować uczucie głodu i zmęczenie. Cała kuracja trwa od 4 do 9 tygodni i obejmuje 5 masaży tygodniowo.

Jeunesse

Nadwaga i powiązane z nią problemy zdrowotne coraz częściej dotykają ludzi w bardzo młodym wieku. Odbijają się one również negatywnie na samoocenie młodego człowieka. Odpowiedzią na te problemy jest autorska metoda Anety Budzyńskiej stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Trwająca 4 do 6 tygodni kuracja, obejmująca 1-2 masaże tygodniowo, likwiduje przerosty tłuszczowe, zmniejsza opuchlizny i pozwala uzyskać prawidłową masę ciała bez uciekania się od agresywnych diet. Efekt to estetyczny wygląd, zdrowa skóra, a także większa pewność siebie i dobre samopoczucie.

Odchudzanie na odległość

Twoim celem jest zrzucenie wagi bez modyfikowania naturalnych cech sylwetki? Chcesz zachować doskonałą formę fizyczną, a nie zawsze masz czas na regularne wizyty u specjalisty? Ta metoda pozwoli Ci osiągnąć te cele i o wiele więcej.
Efekty 4-6 tygodniowej kuracji to spadek masy tłuszczowej oraz unormowane parametry życiowe. Poprawi się również Twoje ogólne samopoczucie i zniknie przemęczenie. Dzięki wiedzy i świadomości własnego ciała nabytej na cotygodniowych konsultacjach będziesz w stanie
w przyszłości samodzielnie kontrolować osiągniętą wagę.

Ovale Pur

Jeśli szukasz sposobu, aby zadbać o swoją twarz bez interwencji chirurgicznej, metoda Ovale Pur jest właśnie dla Ciebie. Autorska kuracja opracowana przez Anetę Budzyńską zapewnia efekt wyraźnego odmłodzenia twarzy dzięki specjalistycznym masażom. Pozwala również usunąć szkody powstałe podczas odsysania tkanki tłuszczowej. Metoda szczególnie ceniona jest przez mężczyzn, którzy nie mogą zamaskować oznak upływającego czasu makijażem. Trwa od 3 do 5 tygodni
i obejmuje 1-2 masaże tygodniowo.

Odchudzanie na odległość

Każdy z nas ma inną sylwetkę, inne zwyczaje żywieniowe, inne funkcjonowanie organizmu, inny tryb życia i inne potrzeby. Z tego powodu stosowanie przypadkowo znalezionej diety, która nie uwzględnia potrzeb indywidualnych, zazwyczaj kończy się rozczarowaniem i zniechęceniem wobec wszelkich metod odchudzających. Zwłaszcza osobom narażonym na szybkie tempo życia i duży stres trudno jest dobrać właściwą dietę i wytrwać w jej przestrzeganiu. Próby zrzucenia kilku kilogramów w krótkim czasie przeważnie prowadzą do początkowego spadku wagi i szybkim powrocie do pierwotnego ciężaru.

Skorzystaj z naszej usługi nazwanej „Odchudzanie na odległość”, która polega na opracowaniu spersonalizowanej diety (np. dieta Hashimoto, dieta paleo, dieta bezglutenowa, dieta cholesterolowa, dieta dla kobiet w ciąży) i realizacji cyklu spotkań kontrolnych z terapeutą.
Plan żywieniowy jest dopasowany do obecnego stanu zdrowia i stylu życia, dlatego masz pewność, że jesz zdrowo i zaspokajasz wszystkie potrzeby swojego organizmu. Częsty kontakt z terapeutą zwiększa motywację do przestrzegania diety i jest wsparciem w momentach słabości. Skorzystaj z naszego formularza i umów się na pierwszą wizytę.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeutka, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Wyślij wiadomość

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Wyślij wiadomość

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.

Wyślij wiadomość

Instytut Nowa Linia Aneta Budzyńska, ul. Mogileńska 4, 61-052 Poznań