Wyślij wiadomość

Odchudzanie na odległość

Każdy z nas ma inną sylwetkę, inne zwyczaje żywieniowe, inne funkcjonowanie organizmu, inny tryb życia i inne potrzeby. Z tego powodu stosowanie przypadkowo znalezionej diety, która nie uwzględnia potrzeb indywidualnych, zazwyczaj kończy się rozczarowaniem i zniechęceniem wobec wszelkich metod odchudzających. Zwłaszcza osobom narażonym na szybkie tempo życia i duży stres trudno jest dobrać właściwą dietę i wytrwać w jej przestrzeganiu. Próby zrzucenia kilku kilogramów w krótkim czasie przeważnie prowadzą do początkowego spadku wagi i szybkim powrocie do pierwotnego ciężaru.

Skorzystaj z naszej usługi nazwanej „Odchudzanie na odległość”, która polega na opracowaniu spersonalizowanej diety (np. dieta Hashimoto, dieta paleo, dieta bezglutenowa, dieta cholesterolowa, dieta dla kobiet w ciąży) i realizacji cyklu spotkań kontrolnych z terapeutą.
Plan żywieniowy jest dopasowany do obecnego stanu zdrowia i stylu życia, dlatego masz pewność, że jesz zdrowo i zaspokajasz wszystkie potrzeby swojego organizmu. Częsty kontakt z terapeutą zwiększa motywację do przestrzegania diety i jest wsparciem w momentach słabości. Skorzystaj z naszego formularza i umów się na pierwszą wizytę.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeuta/ Dietetyk, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Wyślij wiadomość

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Wyślij wiadomość

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.

Wyślij wiadomość

Instytut Nowa Linia Aneta Budzyńska, ul. Mogileńska 4, 61-052 Poznań