Wyślij wiadomość

Historia firmy

Instytut Nowa Linia to niezwykłe miejsce dla wyjątkowych osób. Stosowane przez nas metody to efekt ponad 25 lat doświadczeń 
w pracy z pacjentami – w Polsce i Francji. To coś więcej niż miejsce, w którym zrzucisz zbędne kilogramy i zadbasz o piękną sylwetkę. Przekraczając progi Instytutu, decydujesz się na zmianę całego swojego życia – na bycie zdrowym, szczęśliwym, zadowolonym z siebie i swojego wyglądu.

Zrób to razem z nami i dołącz do setek pacjentek i pacjentów, którzy już odmienili swoje życie. Zapraszamy Cię do naszego świata. Kluczem do naszego wspólnego sukcesu jest rozmowa, zaufanie i idealne dopasowanie kuracji do Twoich potrzeb,
a potem konsekwentne wdrażanie zaleceń. Możesz liczyć na naszą pomoc siedem dni w tygodniu, gdziekolwiek jesteś.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeuta/ Dietetyk, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Wyślij wiadomość

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Wyślij wiadomość

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.

Wyślij wiadomość

Instytut Nowa Linia Aneta Budzyńska, ul. Mogileńska 4, 61-052 Poznań