Wyślij wiadomość

Masaże i Zabiegi Odchudzające w Poznaniu

Zastanawiali się Państwo kiedyś, czy istnieje miły i przyjemny sposób na pozbycie się niechcianych kilogramów i ukształtowanie smukłej sylwetki?

Dla większości z nas wykonywanie setek powtórzeń tych samych ćwiczeń nie jest ani łatwe ani przyjemne. Przestrzeganie zasad rygorystycznej diety i odmawianie sobie ulubionego jedzenia bywa jak męczący zły sen i kojarzy się z czymś, na co na pewno nie ma się ochoty. Okazuje się, że istnieje metoda, która wspomaga i umila proces wyszczuplania ciała.

Tą metodą są masaże wyszczuplające oraz zabiegi antycellulitowe. Wykonywane we właściwy sposób przez specjalistów poprawiają ukrwienie i metabolizm w obszarze masowanych części ciała. Powodują „rozbijanie” tkanki tłuszczowej i ułatwiają krążenie limfy w organizmie. Pozostawiają skórę bardziej elastyczną, bez obrzęków i wolną od substancji toksycznych. Zapisz się na masaż w naszym ośrodku w Poznaniu na ulicy Mogielińskiej 4 i przekonaj się jak skuteczne i miłe może być odchudzanie.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeuta/ Dietetyk, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Wyślij wiadomość

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Wyślij wiadomość

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.

Wyślij wiadomość

Instytut Nowa Linia Aneta Budzyńska, ul. Mogileńska 4, 61-052 Poznań