Cenniki

Metody działania

Koncept INL®

Jeśli jesteś osobą, która bezskutecznie próbowała różnych diet lub masz dużą nadwagę tłuszczową, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Koncept INL to utrata wagi nawet do 2kg tygodniowo w przypadku kobiet i 3kg u mężczyzn. Kuracja opiera się na prostej diecie oraz specjalistycznych, przyjemnych masażach. Pierwszy etap to utrata wagi, potem następują 3 tygodnie stabilizacji Twojego metabolizmu. Towarzyszące diecie masaże pozwalają całkowicie zlikwidować uczucie głodu i zmęczenie. Cała kuracja trwa od 4 do 9 tygodni i obejmuje 5 masaży tygodniowo.

Jeunesse

Nadwaga i powiązane z nią problemy zdrowotne coraz częściej dotykają ludzi w bardzo młodym wieku. Odbijają się one również negatywnie na samoocenie młodego człowieka. Odpowiedzią na te problemy jest autorska metoda Anety Budzyńskiej stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej. Trwająca 4 do 6 tygodni kuracja, obejmująca 1-2 masaże tygodniowo, likwiduje przerosty tłuszczowe, zmniejsza opuchlizny i pozwala uzyskać prawidłową masę ciała bez uciekania się od agresywnych diet. Efekt to estetyczny wygląd, zdrowa skóra, a także większa pewność siebie i dobre samopoczucie.

Odchudzanie na odległość

Twoim celem jest zrzucenie wagi bez modyfikowania naturalnych cech sylwetki? Chcesz zachować doskonałą formę fizyczną, a nie zawsze masz czas na regularne wizyty u specjalisty? Ta metoda pozwoli Ci osiągnąć te cele i o wiele więcej.
Efekty 4-6 tygodniowej kuracji to spadek masy tłuszczowej oraz unormowane parametry życiowe. Poprawi się również Twoje ogólne samopoczucie i zniknie przemęczenie. Dzięki wiedzy i świadomości własnego ciała nabytej na cotygodniowych konsultacjach będziesz w stanie
w przyszłości samodzielnie kontrolować osiągniętą wagę.

Ovale Pur

Jeśli szukasz sposobu, aby zadbać o swoją twarz bez interwencji chirurgicznej, metoda Ovale Pur jest właśnie dla Ciebie. Autorska kuracja opracowana przez Anetę Budzyńską zapewnia efekt wyraźnego odmłodzenia twarzy dzięki specjalistycznym masażom. Pozwala również usunąć szkody powstałe podczas odsysania tkanki tłuszczowej. Metoda szczególnie ceniona jest przez mężczyzn, którzy nie mogą zamaskować oznak upływającego czasu makijażem. Trwa od 3 do 5 tygodni
i obejmuje 1-2 masaże tygodniowo.


W naszym instytucie panuje przyjazna atmosfera i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy samych profesjonalistów, którzy nie jednej osobie pomogli osiągnąć sukces w odchudzaniu. W naszej Poznańskiej Klinice pracują terapeuci, fizjoterapeuci, osteopatci, chiropraktycy i wielu innych. Jak schudnąć efektywnie to nasz priorytet.


Większości z nas odchudzanie kojarzy się z męczącymi treningami, setkami powtórzeń tych samych ćwiczeń, które nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Rygorystyczna dieta czy odmawianie sobie jedzenia, które tak bardzo lubimy to jak senny koszmar. My proponujemy miłe, przyjemne i innowacyjne sposoby na pozbycie się niechcianych kilogramów i ukształtowanie smukłej sylwetki, po prostu wiemy co zrobić, żeby pomóc Państwu odpowiedzieć na pytanie „Jak schudnąć”.

Opracowaliśmy specjalne masaże odchudzające i modelujące i wyszczuplające sylwetkę. U nas w Poznaniu wykonywane są przez profesjonalnych specjalistów. Masując w odpowiedni sposób poprawiamy ukrwienie i metabolizm w masowanej części ciała. Taki proces pomaga „rozbić” tkankę tłuszczową i usprawnia krążenie limfy w organizmie. Masaże mają jeszcze jeden estetyczny aspekt. Pomagają uelastycznić i zmniejszyć obrzęki skóry. Pomagają również uwolnić od substancji toksycznych. Masaże w Instytucie NOWA LINIA to również fantastycznie rozwiązanie dla osób ze zmianami reumatycznymi oraz dużymi opuchliznami.


Kuracje odchudzające w Poznaniu trwają od 3 do 6 tygodni. Oferujemy od 1 do 3 masaży tygodniowo. Po takiej serii widać już pierwsze efekty i można odczuć lepsze samopoczucie. W czasie trwania kuracji klient nabywa dużej wiedzy jak chudnąć bez modyfikacji naturalnych cech sylwetki. Nabywa też świadomości własnego ciała i wie jak w przyszłości dbać i kontrolować osiągniętą wagę.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeutka, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Wyślij wiadomość

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Wyślij wiadomość

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.

Wyślij wiadomość

Instytut Nowa Linia Aneta Budzyńska, ul. Mogileńska 4, 61-052 Poznań