ZADZWOŃ TERAZ tel. 503 053 610

Ponad 30 lat doświadczenia
Setki zadowolonych klientów

Dziękujemy za zaufanie


W naszym instytucie panuje przyjazna atmosfera i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy samych profesjonalistów, którzy nie jednej osobie pomogli osiągnąć sukces w odchudzaniu. W naszej Poznańskiej Klinice pracują terapeuci, fizjoterapeuci, osteopatci, chiropraktycy i wielu innych. Jak schudnąć efektywnie to nasz priorytet.


Większości z nas odchudzanie kojarzy się z męczącymi treningami, setkami powtórzeń tych samych ćwiczeń, które nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Rygorystyczna dieta czy odmawianie sobie jedzenia, które tak bardzo lubimy to jak senny koszmar. My proponujemy miłe, przyjemne i innowacyjne sposoby na pozbycie się niechcianych kilogramów i ukształtowanie smukłej sylwetki, po prostu wiemy co zrobić, żeby pomóc Państwu odpowiedzieć na pytanie „Jak schudnąć”.

Opracowaliśmy specjalne masaże odchudzające i modelujące i wyszczuplające sylwetkę. U nas w Poznaniu wykonywane są przez profesjonalnych specjalistów. Masując w odpowiedni sposób poprawiamy ukrwienie i metabolizm w masowanej części ciała. Taki proces pomaga „rozbić” tkankę tłuszczową i usprawnia krążenie limfy w organizmie. Masaże mają jeszcze jeden estetyczny aspekt. Pomagają uelastycznić i zmniejszyć obrzęki skóry. Pomagają również uwolnić od substancji toksycznych. Masaże w Instytucie NOWA LINIA to również fantastycznie rozwiązanie dla osób ze zmianami reumatycznymi oraz dużymi opuchliznami.


Kuracje odchudzające w Poznaniu trwają od 3 do 6 tygodni. Oferujemy od 1 do 3 masaży tygodniowo. Po takiej serii widać już pierwsze efekty i można odczuć lepsze samopoczucie. W czasie trwania kuracji klient nabywa dużej wiedzy jak chudnąć bez modyfikacji naturalnych cech sylwetki. Nabywa też świadomości własnego ciała i wie jak w przyszłości dbać i kontrolować osiągniętą wagę.

Zespół

1 2 3

Małgorzata Ogińska

Terapeuta

Fizjoterapeuta/ Dietetyk, współpracuje z INL od 2007 roku. Przez ten czas pomogła wielu pacjentom osiągnąć sukces. Prywatnie oddana mama dwójki maluchów, żona i zapalony płetwonurek oraz biegacz-amator.

Aneta Budzyńska

Terapeuta wiodący / właściciel

Założycielka Instytutu, stworzyła autorskie metody masażu i prowadzenia diety. W INL odpowiada za ustalenie indywidualnego planu kuracji dla każdego nowego pacjenta. Olbrzymie doświadczenie, wiedza i profesjonalizm gwarantują trafne diagnozy i skuteczne rekomendacje. Od lat pomaga pacjentom osiągać sukcesy bez zbędnych wyrzeczeń.

Marcin Zielonka

Terapeuta

Osteopata, chiropraktyk, certyfikowany terapeuta MDT McKenzie, instruktor Sportu oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Naturalnej. Z INL współpracuje od 2011 roku. Zdrowie i sprawność fizyczna to zarówno jego praca, jak i pasja.